Sukcesy :-)

2018/2019

MIĘDZYNARODOWE KONKURSY

LOGO EUROPEJSKIEGO PROJEKTU eTwinning "Spring where are you?" - I MIEJSCE - grupa "Krasnoludki"- praca Julci P.

Plastyczny "Przedszkolak sprawny i zdrowy - do zabawy zawsze gotowy" - WYRÓŻNIENIE - Nikola Kulak - grupa "Krasnoludki"

Plastyczny "Bohaterowie moich bajek" - WYRÓŻNIENIE - Blanka Seweryn - grupa "Jabłuszka"

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY

„Wyzwanie Code Week z Uczymy Dzieci Programować" - NAGRODA OZOBOT BIT - grupa "Krasnoludki"

Plastyczny "Polska złota jesień w moim mieście" - I MIEJSCE - Blanka Seweryn - grupa "Jabłuszka"

Plastyczny "Polski Żołnierz moim bohaterem" - WYRÓŻNIENIE - Radosław Więckowski - grupa "Krasnoludki"

Grupa "Krasnoludki" - LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Ministerstwa Cyfryzacji ogłoszonego w ramach tegorocznego Europejskiego Tygodnia Kodowania "1000 pierwszych inicjatyw zgłoszonych w ramach Code Week".

Plastyczny "Kartka świąteczna" - LAUREATKA - Dagna Piecuch - grupa "Jabłuszka"

Plastyczny "ANIOŁEK BOŻONARODZENIOWY" - WYRÓŻNIENIE - Nikola Wiórek - grupa "Jabłuszka"

Plastyczny "Aniołek Najładniejszy" - III MIEJSCE - Mikołaj Szewczyk - grupa "Żabki"

Plastyczny "Aniołek Najładniejszy" I MIEJSCE - Liliana Król - grupa "Motylki"

Europejski Projekt eTwinning „LET’S EXPERIENCE AND LEARN”, realizowany w grupie „Krasnoludki” w roku szkolnym 2017/2018 - LAUREAT w Ogólnopolskim Konkursie „Nasz projekt eTwinning 2019"

Plastyczny "Wielkanocna Pisanka" II MIEJSCE - Zosia Ciołczyk - grupa "Jabłuszka"

Plastyczny "Olimpiada w Stumilowym Lesie" II MIEJSCE w kategorii 3-4 latki - Patrycja Rusek - grupa "Żabki"

Plastyczny "Olimpiada w Stumilowym Lesie" Nagroda Dzieci i Rodziców - Marika Rydzek - grupa "Jagódki"

Plastyczny "Kartka Wielkanocna" I MIEJSCE w kategorii 5,6 latki - Blanka Seweryn - grupa "Jabłuszka"

Plastyczny "Kartka dla Babci i Dziadka" LAUREATKA - Nikola Kulak - grupa "Krasnoludki"

Plastyczny "Kartka dla Babci i Dziadka" LAUREATKA - Zosia Ciołczyk - grupa "Jabłuszka"

Filmowy "Mali Alchemicy" III MIEJSCE - Julia Popiół, Nikola Kulak i Borys Sytniewski - grupa "Krasnoludki"

Plastyczny "Matematyka dla małego plastyka czyli wiersze matematyczne w plastycznej odsłonie":
Oliwia Marcińczyk I MIEJSCE - grupa "Krasnoludki"
Jagoda Bronik I MIEJSCE - grupa "Krasnoludki"
Pola Pasek I MIEJSCE - grupa "Krasnoludki"
Hubert Churas I MIEJSCE - grupa "Krasnoludki"
Daria Vasylenko I MIEJSCE - grupa "Krasnoludki"

Plastyczny "Moja Rodzina" - III MIEJSCE - Zosia Ciołczyk - grupa "Jabłuszka"

POWIATOWY KONKURS

Plastyczny „Bajki i legendy polskie”- LAUREAT - Igor Jankowski - grupa "Jabłuszka”

MIĘDZYPRZEDSZKOLNE KONKURSY

Recytatorski "Recytujemy wiersze Izy Skabek" - III MIEJSCE - Dagna Piecuch - grupa "Jabłuszka"

Języka Angielskiego - II MIEJSCE - Lena Majewska, Kalina Jeziorska i Zosia Ciołczyk z grupy "Jabłuszka"

Plastyczny "Moja Mała Ojczyzna - Mój dom i rodzina":
Szymon Lamch I MIEJSCE - grupa "Biedronki"
Julia Saczko II MIEJSCE - grupa "Jabłuszka"

Plastyczny "SUKNIA PANI WIOSNY" - I MIEJSCE - Lena Majewska - grupa "Jabłuszka"

************************************************************************************
2017/2018
MIĘDZYNARODOWE KONKURSY

LOGO EUROPEJSKIEGO PROJEKTU eTwinning "LET`S EXPERIENCE AND LEARN" -
I MIEJSCE - grupa "Krasnoludki"- praca Oliwii M.
LOGO EUROPEJSKIEGO PROJEKTU eTwinning "Preschooler -Small Citizen" -
I MIEJSCE - grupa "Krasnoludki" - praca Mai R.
LOGO EUROPEJSKIEGO PROJEKTU eTwinning "COLORFUL LIFE" -
I MIEJSCE - grupa "Krasnoludki"

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY

Fotograficzny "Polska w dziecięcym obiektywie" - IV MIEJSCE - Teresa Białko, Oliwia Marcińczyk i Maja Różycka - grupa "Krasnoludki"

Plastyczny "Kartka Bożonarodzeniowa" - I MIEJSCE - Zosia Ciołczyk - grupa "Jabłuszka"
Kalina Jeziorska - WYRÓŻNIENIE - grupa "Jabłuszka"
Pola Pasek - WYRÓŻNIENIE - grupa "Krasnoludki"
Nikola Kulak - WYRÓŻNIENIE - grupa "Krasnoludki"
Teresa Białko - WYRÓŻNIENIE - grupa "Krasnoludki"
Julia Popiół - WYRÓŻNIENIE - grupa "Krasnoludki"
Milena Utracka - WYRÓŻNIENIE - grupa "Krasnoludki"
Radosław Więckowski - WYRÓŻNIENIE - grupa "Krasnoludki"


Plastyczny "Moja świąteczna choinka" - II MIEJSCE w kategorii 5-6 latki - Zosia Ciołczyk - grupa "Jabłuszka"

Plastyczny "Komputer przyjacielem przedszkolaka" - I MIEJSCE - Pola Pasek oraz WYRÓŻNIENIE - Julia Zalas - grupa "Krasnoludki"

Plastyczny "Świat w zimowej szacie" - WYRÓŻNIENIE - Kuba Zacharski - grupa "Jabłuszka"

Plastyczno-patriotyczny "Polskę kocham i Polskę zwiedzam" - I MIEJSCE - Radosław Więckowski - grupa "Krasnoludki"

Plastyczny „Przyroda w utworach Marii Konopnickiej” - II MIEJSCE - Zuzia Sabat - grupa "Żabki"

POWIATOWE KONKURSY

"Moje wspomnienia z wakacji" - II MIEJSCE w kategorii 6 latki - Weronika Król grupa "Jagódki"
"Moje wspomnienia z wakacji" - III MIEJSCE w kategorii 4 latki - Jagoda Beza grupa "Biedronki"
"Moje wspomnienia z wakacji" -WYRÓŻNIENIE w kategorii 5 latki - Nikola Kulak grupa "Krasnoludki"
"MINI DANCE SHOW" - IV Powiatowy Konkurs Taneczny dla Przedszkolaków w Poraju -
III MIEJSCE - grupa "Jabłuszka"


GMINNE KONKURSY

Taneczny "Piękna nasza Polska cała" pod Patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa - II MIEJSCE - grupa "Jagódki"

MIĘDZYPRZEDSZKOLNE KONKURSY

"Świąteczna ozdoba choinkowa" - II MIEJSCE w kategorii 5 latki - Nikola Kulak grupa "Krasnoludki"
"MOJA MAŁA OJCZYZNA" - I MIEJSCE - Basia Zubowicz - grupa "Żabki"

**********************************************************************************
2016/2017
MIĘDZYNARODOWE KONKURSY

"WIERSZE J. BRZECHWY OCZAMI DZIECKA" - I MIEJSCE - Błażej Hamerla - grupa "Krasnoludki"

"WIERSZE J. BRZECHWY OCZAMI DZIECKA" - I MIEJSCE - Igor Jankowski - grupa "Jabłuszka"

LOGO PROJEKTU eT "La Vida es Arte" - I MIEJSCE

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PLASTYCZNE

"Portret Pani Jesieni" - II MIEJSCE - Jagoda Wajdzik - grupa "Żabki"

Europejski Projekt eTwinning „I LOVE MATHS”, realizowany w grupie „Krasnoludki” w roku szkolnym 2015/2016 - III MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie „Nasz projekt eTwinning 2017" w kategorii wiekowej dla uczniów od 3 do 10 lat

WOJEWÓDZKI KONKURS

"Najładniejszy hotelik dla owadów" - WYRÓŻNIENIE - Kamila Jurczyk - grupa "Krasnoludki"

POWIATOWE KONKURSY

Festiwal "NASZ TALENT" - I MIEJSCE Zosia Wójcik - grupa "Motylki"
Festiwal "NASZ TALENT - FINAŁ" - WYRÓŻNIENIE Zosia Wójcik - grupa "Motylki"

Konkurs Logopedyczny - WYRÓŻNIENIE Ania Białko - grupa "Wiewiórki"

Gala Piosenki Przedszkolnej "ZŁOTY SŁOWIK" - II MIEJSCE Zosia Wójcik - grupa "Motylki"

"Kukiełka do wybranej postaci z utworów Marii Konopnickiej" -III MIEJSCE - Weronika Król - grupa "Jagódki"

"Kukiełka do wybranej postaci z utworów Marii Konopnickiej" - WYRÓŻNIENIE -Weronika Kuzior - "Motylki"

"Moja Kosmiczna Podróż" - II MIEJSCE - Jagoda Wajdzik z grupy "Żabki"

"Moja Kosmiczna Podróż" - WYRÓŻNIENIE - Weronika Król - grupa "Jagódki"

"Moja Kosmiczna Podróż" - WYRÓŻNIENIE - Pola Pasek - grupa "Krasnoludki"

GMINNE KONKURSY

II Festiwal Piosenki Współczesnej w Żarkach - II MIEJSCE Zosia Wójcik - grupa "Motylki"

MIEJSKIE KONKURSY

"Owoce i warzywa w utworach Jana Brzechwy i Izy Skabek" - WYRÓŻNIENIE - Zosia Wójcik - grupa "Motylki"

"Ilustracja do ulubionej bajki" - II MIEJSCE - Nadia Jakóbczak - grupa "Wiewiórki"

"X SPARTAKIADA SPORTOWA - I MIEJSCE - "Wiewiórki"

"Dbamy o czysty świat chociaż mamy mało lat" - II MIEJSCE - Lena Kuźniak - grupa "Żabki"

"VIII Turniej Piłki Nożnej- III MIEJSCE - Szymon Balwierz, Dominik Chlebowski, Jakub Adamowski i Maksymilian Łatanik z- grupy Motylków oraz Jakub Nowak i Kacper Kołodziejczyk z grupy Wiewiórek
**********************************************************************************
2015/2016
OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY

"Matematyka w obiektywie" - WYRÓŻNIENIE - Nikola Kulak - grupa "Krasnoludki"

POWIATOWE KONKURSY PLASTYCZNE

"Jesienne drzewo" - II MIEJSCE - Jakub Zacharski - grupa "Jabłuszka"

"Jesienne drzewo" - II MIEJSCE - Marysia Szewczyk - grupa "Żabki"

I MIĘDZYGMINNY FESTIWAL PIOSENKI WSPÓŁCZESNEJ DLA PRZEDSZKOLAKÓW - I MIEJSCE -Zosia Wójcik - grupa "Motylki"

MIEJSKIE KONKURSY

"Moja bezpieczna droga do przedszkola" - II MIEJSCE - Filip Lekston - grupa "Motylki"

"Moja bezpieczna droga do przedszkola" - III MIEJSCE - Igor Jankowski - grupa "Jabłuszka"

"Kolorowa wiosna" - II MIEJSCE - Madzia Rak - grupa "Wiewiórki"

"Piękna nasza Polska cała" - II MIEJSCE - Julia Wal - grupa "Wiewiórki"

"Matematyczna gra planszowa"- II MIEJSCE - Damian Chlebowski, Rysiu Lipecki, Emilka Bielawska, Lena Nowakowska, Zosia Wójcik - grupa "Motylki"

"W świecie utworów M. Konopnickiej" - II MIEJSCE - grupa "Motylki"

Konkurs Logopedyczny „Syczące i szumiące literki” - II MIEJSCE – Basia Zubowicz – grupa „Żabki

Naszym przedszkolakom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. JESTEŚMY Z WAS DUMNI! :-)

**********************************************************************************
2014/2015
OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PLASTYCZNE

"Herb mojej miejscowości" - WYRÓŻNIENIE - Kinga Dzieża - grupa "Jabłuszka"

"Przedszkolaku, bądź bezpieczny - noś odblaski" - III MIEJSCE - Maja Toruńska - grupa "Jabłuszka"

"Ukochany zwierzak" - WYRÓŻNIENIE - Julia Pstrowska - grupa "Jabłuszka"

"Kartka świąteczna" - WYRÓŻNIENIE - Maja Toruńska - grupa "Jabłuszka"

"Las w oczach dziecka" - III MIEJSCE - Oliwia Osip - grupa "Krasnoludki"

"Las w oczach dziecka" - WYRÓŻNIENIE - Julia Pstrowska - grupa "Jabłuszka

"Las w oczach dziecka" - WYRÓŻNIENIE - Maja Toruńska - grupa "Jabłuszka"

"Polska moja Ojczyzna" - album o Myszkowie - WYRÓŻNIENIE - grupa "Krasnoludki" - Hubert Jankowski, Szymon Uryniak, Filip Rębisz, Zuzia Kidawa, Ola Kupis, Zuzia Jaworska, Milena Jafernik, Martyna Skorupa, Oliwia Osip, Julia Surma, Julia Kowacka

"Prezent dla Babci i Dziadka" - WYRÓŻNIENIE - Zuzia Kidawa - grupa "Krasnoludki"

"Moje miasto- moja wieś" - II MIEJSCE - Julia Toruńska - grupa "Jabłuszka"

"Kartka wielkanocna" - II MIEJSCE - Kinga Laszczyk - grupa "Jabłuszka"

"Moja ulubiona bajka lub postać z bajki" - III MIEJSCE - Nadia Jędrzejczyk - grupa "Jabłuszka"

"Moja ulubiona bajka lub postać z bajki" - WYRÓŻNIENIE - Szymon Uryniak - grupa "Krasnoludki"

"Bajka o Mojej Rodzinie" - WYRÓŻNIENIE - Olga Kupis - grupa "Krasnoludki"

"Bajka o Mojej Rodzinie" - WYRÓŻNIENIE - Zuzia Jaworska - grupa "Krasnoludki"

POWIATOWE KONKURSY PLASTYCZNE
"Prezent dla Mamy i Taty":
I MIEJSCE - Piotruś Zacharski - kategoria 3-latki - grupa "Żabki"
III MIEJSCE - Zosia Wójcik - kategoria 4-latki - grupa "Motylki"
I MIEJSCE - Gabrysia Więckowska - kategoria 5-latki - grupa "Smerfy"
I MIEJSCE - Hubert Jankowski - kategoria 6-latki - grupa "Krasnoludki"

MIEJSKIE KONKURSY PLASTYCZNE
"Kolory nadziei" - I MIEJSCE - Filip Rębisz - grupa "Krasnoludki"

Naszym przedszkolakom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. JESTEŚMY Z WAS DUMNI! :-)
********************************************************************************
2013/2014
MIĘDZYNARODOWE KONKURSY PLASTYCZNE
"Wiosenne przebudzenie" - WYRÓŻNIENIE - Marta Tomczyk

"Puzzle pięknej mowy" - Konkurs Logopedyczno - Plastyczny - WYRÓŻNIENIE - Kinga Słabosz

II Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Mój Przyjaciel i ja" - WYRÓŻNIENIE - Adam Zimny i Milena Jafernik

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PLASTYCZNE
"Najpiękniejszy jesienny liść" - II MIEJSCE w kategorii 4-latki - Blanka Pasek

"Nie obejdzie się bez misia" - III MIEJSCE w kategorii 4-latki - Milenka Jafernik

"Nie obejdzie się bez misia" - III MIEJSCE w kategorii 5-latki - Julia Soja

"Wymarzone przedszkole" - literacko - plastyczny NAGRODA - GRUPA KRASNOLUDKI

"Moje miasto, moja okolica" - WYRÓŻNIENIE w kategorii 3-4 latki - Milenka Jafernik

"Choinka bożonarodzeniowa" - III MIEJSCE - Blanka Pasek

"Moja Rodzina" - III MIEJSCE w kategorii 3-4 latki - Julia Kowacka

"Wiosenny strój Pani Wiosny" - II MIEJSCE w kategorii 5-6 latki - Marta Tomczyk

"Cztery pory roku z naturą" - NAGRODA INDYWIDUALNA - Karina Borówka

"Nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek" - WYRÓŻNIENIE - Julia Soja

"Piękna nasza Polska cała" - WYRÓŻNIENIE - Martyna Skorupa

"Kocham Polskę - moją Ojczyznę" - WYRÓŻNIENIE - Julia Toruńska

"W świecie origami - Dzieci z różnych stron świata" - III MIEJSCE w kategorii 5-6 latki - Martyna Skorupa

"Kim będę w przyszłości?" - I MIEJSCE - Maja Toruńska

"Kim będę w przyszłości?" - II MIEJSCE - Kinga Kawecka

"Laurka dla Mamy" - II MIEJSCE - Julia Pstrowska


POWIATOWE KONKURSY PLASTYCZNE
"Choinka bożonarodzeniowa" - II MIEJSCE - Gabrysia Więckowska lat 4

"Choinka bożonarodzeniowa" - III MIEJSCE - Daria Jakóbczak lat 3

"Choinka bożonarodzeniowa" - WYRÓŻNIENIE - Daniel Balwierz lat 6


MIEJSKIE i MIĘDZYPRZEDSZKOLNE KONKURSY PLASTYCZNE
"Alfabet owocowo-warzywny" - WYRÓŻNIENIE - Karinka Borówka

"Alfabet owocowo-warzywny" - WYRÓŻNIENIE - Karolinka Kuzior

"Świąteczna choinka" - II MIEJSCE - Ewa Pink

"Świąteczna choinka" - III MIEJSCE - Hubert Jankowski

"Zdrowo i bezpiecznie" - III MIEJSCE - Julia Soja

"Żyj w zgodzie z naturą" - I MIEJSCE - Karolina Kuzior

Naszym przedszkolakom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. JESTEŚMY Z WAS DUMNI! :)

*******************************************************************************
2012/2013
OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PLASTYCZNE

"Mój miś, mały miś, przyjacielem moim jest nie od dziś" - WYRÓŻNIENIE w kategorii 3-4 - latki - Hubert Jankowski

"Roztańczony, rozśpiewany miś" - II miejsce w kategorii 3-4 latki - Roksanka Rasztabiga

"Moja ulubiona postać z bajki" - WYRÓŻNIENIE w kategorii 3 - latki - Milenka Jafernik

"Moja ulubiona postać z bajki" - WYRÓŻNIENIE w kategorii 4 - latki - Julcia Soja

"Laurka dla Babci i Dziadka" - WYRÓŻNIENIE w kategorii 3-4 latki - Milenka Jafernik

"Laurka dla Babci i Dziadka" - WYRÓŻNIENIE w kategorii 3-4 latki - Roksanka Rasztabiga

"Świat jest piękny" - III MIEJSCE w kategorii 3-4 latki - Milenka Jafernik

"Świat jest piękny" - WYRÓŻNIENIE w kategorii 3-4 latki - Martynka Skorupa

"Kurczaczek wielkanocny" - WYRÓŻNIENIE w kategorii 3-4 latki - Milenka Jafernik

"Maluchy, średniaki i starszaki to bezpieczne przedszkolaki" - II MIEJSCE w kategorii 3-latki - Milenka Jafernik

- "Kolory ogrodu" - I MIEJSCE - Martynka Skorupa
- "Kolory ogrodu" - I MIEJSCE - Julcia Soja
- "Kolory ogrodu" - I MIEJSCE - Karinka Borówka

Ogólnopolski Konkurs Literacko - Plastyczny - "Polska to taka kraina - Myszków moje miasto" - WYRÓŻNIENIE - grupa Krasnoludki

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

"Świąteczny Bałwanek" - II MIEJSCE w kategorii 3 - latki - Milenka Jafernik

POWIATOWE KONKURSY PLASTYCZNE

"Jesień wokół nas"
I MIEJSCE w kategorii 3-latki - Milenka Jafernik
II MIEJSCE w kategorii 5 - latki - Karinka Borówka
III MIEJSCE w kategorii 4 - latki - Roksanka Rasztabiga

"Zwierzęta zimą"
WYRÓŻNIENIA - Blanka Pasek, Milena Jafernik, Filip Rębisz, Kuba Kaptacz, Julia Pstrowska, Klaudia Wróbel,Blanka Mazanek,Karina Borówka, Kinga Iwańska i Blanka Wiśniewska

Międzygminny Konkurs Piosenki Ludowej dla Przedszkolaków
WYRÓŻNIENIE - Nikola Przepióra

Miejski Konkurs Plastyczny

"Zwierzęcy alfabet" - II MIEJSCE - Lena Sumorowska
II MIEJSCE - Wiktor Sobociński
WYRÓŻNIENIE - Szymon Skowron

Międzyprzedszkolne Konkursy Plastyczne

"Znak drogowy" - III MIEJSCE - Wiktoria Skowron
"Sporty zimowe" - I MIEJSCE - Julia Kupis
"Laurka dla Mamy" - III MIEJSCE - Izabela Skorek
"Portret Marii Konopnickiej" - I MIEJSCE - Blanka Wiśniewska
"Portret Marii Konopnickiej" - III MIEJSCE - Julia Tkacz

Międzyprzedszkolna Olimpiada Ekologiczna "Z ekologią na Ty" - I MIEJSCE - drużyna z grupy Muchomorki w składzie: Miłosz N. Blanka W. Julia K.

Spartakiada Przedszkolaków pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa – I MIEJSCE - drużyna z grupy Muchomorki w składzie: Julia, Kornel, Miłosz, Mateusz, Kamil.

Międzyprzedszkolny IV Turniej Piłki Nożnej - II MIEJSCE - drużyna z grupy Muchomorki w składzie: Kamil S. Piotr Z. Kornel G. Miłosz N. Mateusz Cz. Mikołaj M.Wiktor S.

Naszym przedszkolakom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. JESTEŚMY Z WAS DUMNI! :)
*******************************************************************************
2011/2012

Konkurs Międzynarodowy
Konkurs Logopedyczny „Historyjka obrazkowa – Umiem opowiadać” – WYRÓŻNIENIE Laura P. lat 3

Konkurs Ogólnopolski
„Lubimy ferie zimowe” – Plastyczny – WYRÓŻNIENIE - Laura P. lat 3

Konkurs Wojewódzki
„Mieszkańcy lasu” – plastyczny – WYRÓŻNIENIE – Kinga I.

Konkursy Powiatowe

Festiwal Piosenki Dziecięcej - Boronów 2012 – Julia T. -Promocja
„Pisanka wielkanocna” – plastyczny – III MIEJSCE – Blanka W.

Konkursy Miejskie

- „Kukubara dla dzieci i ich rodzin” – plastyczny –I MIEJSCE –Patrycja T.
- „Eko Myszków” – ekologiczny – WYRÓŻNIENIE - Blanka W.
- „Eko Myszków” – ekologiczny – WYRÓŻNIENIE - Lena S.

Konkursy Międzyprzedszkolne

- „W świecie utworów Marii Konopnickiej” – Teatralny – I MIEJSCE – grupa „Misie”
- VII Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa w P-5 –I MIEJSCE – „Jagódki”
- III Spartakiada Sportowa pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa w P-3 I MIEJSCE – „Muchomorki”
- „Wesołe warzywa” – plastyczny – III MIEJSCE – Karina B.
- „Wesołe warzywa” – plastyczny – III MIEJSCE – Lena S.

Naszym przedszkolakom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)
Przedszkolowo.pl logo