DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE ,,MOTYLKI"

Dnia 25 maja o godz.13.00. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w grupie "Motylki". Dzieci z tej grupy przywitały swoich kochanych rodziców grą na instrumentach perkusyjnych do piosenki "Maszerują dzieci". Następnie z dużym zaangażowaniem wykonały przedstawienie teatralne utworu M. Konopnickiej "Na jagody", przygotowane na zajęciach kółka teatralno-tanecznego. W dalszej części spotkania rodzice usłyszeli życzenia i podziękowania w formie wierszy oraz wzruszające piosenki. Zobaczyli także, jak ich pociechy świetnie potrafią tańczyć układ do piosenki "Straszne żaby" oraz "Polkę z polotem".
Wszyscy zgromadzeni na uroczystości mogli też podziwiać występ laureatki I Międzygminnego Festiwalu Piosenki Współczesnej dla Przedszkolaków - naszej Zosi Wójcik wraz z tatą, który akompaniował jej na gitarze. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.
Serdeczne podziękowania dla mamusi Julci G. i babci Weroniczki K. za przygotowanie słodkiego poczęstunku oraz wszystkim rodzicom za przygotowanie strojów do przedstawienia.
Joanna Cyba
Relacja 2016-05-29, 11:56 | autor: Anna Gieszczyk