Dzieci z grupy „Krasnoludki” świętują Dzień Mamy i Taty

"Dziękuję Ci Mamo,
dziękuję Ci Tato,
że mogę powierzyć Wam wszystko!
I jeszcze kochani
dziękuje Wam za to,
że zawsze jesteście tak blisko!"

„Dzień Mamy i Taty” to bardzo szczególne daty dla dzieci w wieku przedszkolnym. Poprzez czynne uczestnictwo w uroczystości z okazji Ich święta pozwalają dzieciom na wspólne przeżywanie radości i okazywanie miłości Rodzicom.

Z tej właśnie okazji „Krasnoludki” dla swoich Rodziców przygotowały część artystyczną i upominki.
Z niecierpliwością i wielkim przejęciem czekały na swoich gości, którzy przybyli do przedszkola 25 maja 2016r
Przygotowane występy na które składały się wiersze, tańce oraz piosenki były nieocenionym prezentem dla wzruszonych Rodziców za Ich trud i serce włożone  w wychowanie swoich pociech.
Wszyscy goście z zaciekawieniem oglądali występy „Krasnoludków”.

Po części artystycznej i odśpiewaniu „100 lat” nadszedł czas na wręczenie samodzielnie wykonanych portretów Mamy i Taty oraz kwiatów.

Były pocałunki i przytulenia a potem....wesoła zabawa z Rodzicami.

Dziękujemy za słodki poczęstunek Mamusiom: Mai, Wicia i Radzia, a wszystkim Rodzicom życzymy dużo zdrowia i samych słonecznych dni :-)

Relacja 2016-05-25, 21:06 | autor: Elżbieta Sobolewska