DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE „JABŁUSZKA”

"Mama, Tata, mądre główki
Są jak jabłka dwie połówki,
Co za jabłko mówię wam,
Jaki skarb ja w domu mam"

Między innymi takimi słowami najmłodsze nasze przedszkolaki z grupy „Jabłuszka” wyrażały swoją miłość i wdzięczność za codzienny trud wychowania swoim Rodzicom.

24.V.2016 r. w naszej grupie obchodzony był „Dzień Mamy i Taty”.
Dzieci już od wielu dni przygotowywały bogaty program artystyczny składający się z piosenek, wierszy i układów tanecznych. Miały też okazję zaprezentować swoje umiejętności muzyczne poprzez grę na instrumentach perkusyjnych (tamburyna, grzechotki, marakasy, talerze, bębenki, kołatki itd.).
Układy taneczne urozmaicały kolorowe przybory.
Cała uroczystość rozpoczęła się bardzo dostojnym „Marszem Gladiatorów”, który sprawił iż nabrała ona niezwykłego nastroju.
Wszystkie dzieci wręczyły Rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki i odśpiewały tradycyjne 100 lat.
Zaproszeni Rodzice ugoszczeni zostali słodkim poczęstunkiem.

Życzymy Rodzicom wiele cierpliwości w pokonywaniu codziennych trudów związanych z wychowaniem dzieci oraz jak najwięcej radości, satysfakcji i dumy z własnych pociech.

-Magdalena Masłoń-
Relacja 2016-05-24, 20:02 | autor: Elżbieta Sobolewska