ŚWIĘTO MAMY I TATY W GRUPIE ,,WIEWIÓREK’’

23 maja br. na godz. 13.00 dzieci z grupy Wiewiórek zaprosiły do przedszkola swoich Rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Na tą okazję na zajęciach teatralnych przygotowały przedstawienie pt ,,Bajkowe życzenia’'; by uświetnić ten niezwykły dzień przybyły postacie z bajek: Iskierka , Jaś i Małgosia, czarownica, Czerwony Kapturek, wilk, królewicz i księżniczki zaklęte w żabki, Calineczka z elfem a także Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków oraz kwiatowe wróżki . Były też podziękowania, życzenia wyrażone wierszem piosenką , tańcem, upominki, poczęstunek. Cele uroczystości zostały zrealizowane; spotkanie było okazją do wzmacniania więzi emocjonalnej z rodzicami , do autoprezentacji, do wspólnego świętowania. Dziękujemy Rodzicom Madzi R., Igorka Z., oraz Babci Nikosia za przygotowania poczęstunku.
Relacja 2016-05-23, 21:40 | autor: Anna Gieszczyk