DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE ,,ŻABKI''

Poniedziałek 23 maja był od samego rana pełen wrażeń. Dzisiaj bowiem w grupie „Żabki” odbyła się uroczystość z okazji Święta Mamy i Taty.
Celem uroczystości było:
• krzewienie wartości rodzinnych - wzmacnianie więzi z mamą i tatą poprzez radosne, wspólne przeżywanie święta,
•przełamywanie bariery lęku przed występami publicznymi,
•prezentacja umiejętności wokalnych, tanecznych, recytatorskich dzieci.
Dzieci miały okazję zaprezentować przygotowywane w tajemnicy przed Rodzicami wiersze, piosenki , tańce oraz upominki .
„Żabki” bardzo przeżywały zbliżające się Święto. Każdy chciał zaprezentować się jak najlepiej przed swoimi kochanymi Rodzicami i udało im się to znakomicie.
W ten sposób chciały podziękować Mamusi i Tatusiowi za miłość i troskę oraz trud włożony w ich wychowanie.
Przedszkolaki pięknie śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły a zaproszeni na uroczystość Rodzice widząc swoje przejęte pociechy występujące przed publicznością byli niezwykle dumni.
Rodzicom również towarzyszyły niezwykłe emocje: uśmiech, wzruszenie i duma.
Po niejednej buzi Mamusi i Tatusia spłynęła łza wzruszenia. Wzruszone lecz uśmiechnięte buzie rodziców i gromkie brawa były podziękowaniem za piękną uroczystość. Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie upominków oraz wspólny poczęstunek, który tym razem przygotowały babcie naszych milusińskich.
Serdecznie dziękujemy babciom Marysi , Kingi , Kaspianka i Maksa za pyszne domowe wypieki przygotowane na naszą uroczystość.
Alina Okularczyk
Relacja 2016-05-23, 18:10 | autor: Anna Gieszczyk