ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W GRUPIE ,,WIEWIÓREK''

21 stycznia 2016r grupa ,,Wiewiórek’’ gościła Babcie i Dziadków w przedszkolu aby występami i wspólną zabawą uatrakcyjnić ten wyjątkowy dzień. Dzieci słowami wierszy , piosenek złożyły Kochanym Babciom i Dziadkom życzenia a potem zaprosiły do obejrzenia przedstawienia bajki o ,,Śpiącej królewnie’’. Mili goście żywo reagowali na aktorskie popisy swoich wnucząt. Po występach dzieci obdarowały gości laurkami , całuskami potem był czas na słodki poczęstunek oraz wspólną zabawę, tańce . Było wiele radości, serdeczności, uśmiechów.
Dziękujemy Gościom za miłe odwiedziny, życzymy pomyślności na każdy dzień. Serdecznie dziękujemy także Rodzicom za przygotowane stroje do bajki; a mamusiom Zuzi i Igorka M. za upieczone ciasta.
Relacja 2016-01-23, 22:48 | autor: Anna Gieszczyk