„ Jabłuszka witają swoje Babcie i swoich Dziadków”

20. I 2016 r. najmłodsza grupa przedszkolna czyli dzieci 3- letnie miały okazję gościć w przedszkolu swoje kochane Babcie i swoich kochanych Dziadków. Było to ogromne przeżycie zarówno dla dzieci jak i zaproszonych gości.

Pomimo krótkiego czasu, jaki spędziły dzieci w przedszkolu, bo przecież uczęszczają do „Bajki” dopiero pół roku, zaprezentowały bogaty program artystyczny, składający się z piosenek, wierszy i układów tanecznych.

Z wielkim zaangażowaniem przygotowały również laurki, które właśnie w tym dniu miały okazję wręczyć Babciom i Dziadkom.

Słowami takimi jak:
„Babcia i Dziadek, znana to para, przez wszystkie dzieci bardzo kochana…”, czy „Babcia, to skarb, co rozpromienia świat, wiem to choć mam tylko kilka lat..” wyrażały swoją miłość i szacunek do tak ważnych członków swoich rodzin.

Nie obyło się bez łez wzruszeń widocznych zarówno na twarzach dzieci jak i zgromadzonych gości. Nic dziwnego, gdyż nikt nie potrafi Dziadków rozczulić do łez tak, jak ukochane wnuki.
Na koniec dzieci odśpiewały tradycyjne 100 lat i zaprosiły Babcie i Dziadków do wspólnej zabawy.

Podczas całej uroczystości zaproszeni goście częstowali się smakołykami przygotowanymi przez mamusie: Kubusia Sojki, Filipka Bielawskiego, Huberta Lekstona i Igorka Jankowskiego.
Za te wspaniale wypieki serdecznie dziękujemy.

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy serdeczne życzenia, spełnienia marzeń, zdrowia na długie lata oraz radości z tak wspaniałych wnucząt.

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z tej doniosłej uroczystości.

-Magdalena Masłoń-

Relacja 2016-01-20, 17:34 | autor: Elżbieta Sobolewska