eTwinning w grupie "Krasnoludki"

Dzieci z grupy "Krasnoludki" uczestniczą w Europejskim Projekcie eTwinning „Preschool´s walk through the autumnal nature”- "Przedszkolny spacer jesienna przyroda".

Projekt trwa od września do 30 listopada 2015r.

Partnerzy - Armenia, Chorwacja, Czechy, Estonia, Gruzja, Polska, Rumunia, Turcja, Ukraina, Hiszpania, Wielka Brytania, Litwa, Portugalia, Słowacja,

Celem projektu jest ukazanie piękna i bogactwa jesiennej przyrody oraz działań jesiennych podejmowanych w przedszkolu w różnych krajach a także wymiana doświadczeń, pomysłów i ICT między partnerami.

W ramach projektu został zorganizowany Konkurs Fotograficzny pt. "Jesienny spacer" dla dzieci z grupy "Krasnoludki" i Ich Rodziców.

Wszystkie projektowe działania można obejrzeć na stronie: https://twinspace.etwinning.net/10323

Autorka i koordynatorka
Elżbieta Sobolewska