FESTYN RODZINNY

W środę 03.06.2015r w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „Bajkowo, sportowo, kolorowo”.

Rodzinne spotkanie uświetnili swoją obecnością Pani Iwona Franelak
z-ca Burmistrza Miasta Myszkowa oraz Pan Jerzy Woszczyk – Przewodniczący Rady Miasta.

O godzinie 13⁰⁰ rozpoczęła się część artystyczna.
Dzieci z grupy „Jabłuszka” wspólnie ze zgromadzonymi na festynie przedszkolakami zaśpiewały hymn przedszkola.
Następnie każda z grup przedstawiła program artystyczny przygotowany ze swoimi paniami dla Mamy i Taty z okazji Ich Święta.
Po występach wszystkie dzieci otrzymały upominki z okazji Dnia Dziecka, które wręczał dobrze wszystkim znany, wesoły krasnoludek.

Następnie dzieci wraz z rodzicami mogły wziąć udział we wspólnych zabawach oraz zawodach sportowych.
Każdy z przybyłych na festyn mógł skorzystać z przygotowanych przez organizatorów atrakcji: dmuchanego zamku, suchego basenu, studia tatuażu oraz przedszkolnej kawiarenki i grilla.

Pogoda dopisała a uśmiech na twarzach dzieci i rodziców świadczył o udanej zabawie.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM
ZA POMOC W ORGANIZACJI FESTYNU
ORAZ AKTYWNY UDZIAŁ W ZABAWACH.

-Alina Okularczyk-
Relacja 2015-06-05, 18:47 | autor: Elżbieta Sobolewska