Dzień Babci i Dziadka w grupie "Smerfy"

Dnia 26 stycznia w grupie „Smerfy” odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Nauczycielka serdecznie przywitała zebranych gości i zaprosiła w magiczną i niezapomnianą podróż do krainy wspomnień.

Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków.
W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Frekwencja jak co roku dopisała.

Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki, portrety oraz cudowne kwiatki.

Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy przy muzyce.

-Marta Pink-
Relacja 2015-01-29, 11:57 | autor: Elżbieta Sobolewska