DZIEŃ BABCI W GRUPIE WIEWIÓREK

Dzieci z grupy Wiewiórek zaprosiły swoje Babcie i Dziadków 23 stycznia na uroczystość z okazji ich święta. Każde z nich dołożyło wiele starań aby zaprezentować swoje umiejętności artystyczne i sprawić miłą niespodziankę najbliższym. Słowami wierszy, piosenek, tańcem ; wnuki przekazały podziękowania za miłość , troskę ;złożyły życzenia 100 lat w zdrowiu ,radości i pomyślności. Na miłych gości czekał poczęstunek zorganizowany przy udziale rodziców. Dziękujemy rodzicom Julii W. ,Leny K., Szymonka G.,Antosia R. za upieczenie ciast .Po występach dzieci obdarowały Babcie i Dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami i zaprosiły do wspólnej zabawy przy muzyce. Mam nadzieję,że dzień ten pozostanie na długo w pamięci zarówno naszych wychowanków jak i zaproszonych gości.
Relacja 2015-01-24, 19:56 | autor: Anna Gieszczyk