KOCHAM MOCNO BABCIĘ, DZIADKA - grupa "Żabki"

W dniu 23.01.2015 r dzieci z grupy „Żabki” zaprosiły swoje kochane Babcie i Dziadziusiów na uroczystość z okazji Ich święta.
Babcie i Dziadkowie licznie przybyli aby podziwiać pierwszy tak ważny występ swoich wnucząt.
Nasze „Żabki” pięknie prezentowały się w nowych strojach, które dla całej grupy uszyły mamusie Oliwierka i Kaspianka.
Mamusie Kamilka, Maksia, Julki, Wojtusia i Jagódki przygotowały słodki poczęstunek.

Najmłodsze przedszkolaki, mimo stresu przed tak poważnym występem, pięknie wytańczyły, wyśpiewały i wyrecytowały swoim dziadkom jak bardzo ich kochają.

Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.

Po części artystycznej wnuczęta wręczyły swoim gościom upominki, mocno przytuliły się do Babci i Dziadziusia, a potem zaprosiliśmy wszystkich do wspólnej zabawy.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i wzruszenia.

Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadziusiom za liczne przybycie i wspólną zabawę.
Życzymy Wam dużo zdrówka i spełnienia marzeń.

-Alina Okularczyk-
Relacja 2015-01-23, 19:13 | autor: Elżbieta Sobolewska