KOCHAM BABCIĘ I DZIADZIUSIA :-) grupa "Krasnoludki"

Babcia – to słowo wszystkim dzieciom i dorosłym kojarzy się z ciepłem, dobrocią i miłością.
To ukochana Osoba, która potrafi nas zrozumieć, przytuli jeśli mamy kłopoty i wytłumaczy, że nie ma się czym martwić.

Babcia nigdy się nie gniewa, nawet kiedy porządnie przeskrobiemy.
To Ona wciska w małą rączkę, to co najsmaczniejsze...

Dziadek także daje nam swoją miłość. Uczy nas jak postępować w życiu. Cieszy się z naszych sukcesów i chętnie pomaga w razie potrzeby.

Z okazji Święta „Babci i Dziadka” wnuczęta z grupy „Krasnoludki” zaprosiły miłych gości do swojego przedszkola, by słowami wierszy i piosenek podziękować za dobre serce :-)
Goście podziwiali także piękne tańce wnucząt oraz występy z gitarami.

Po części artystycznej wnuczęta obdarowały Babunie i Dziadziusiów własnoręcznie wykonanymi upominkami.
A potem był czas, by usiąść Babci i Dziadziusiowi na kolana, wtulić się i po prostu pobyć chwilę ze sobą, częstując się pysznymi, domowymi wypiekami, które specjalnie na ten dzień przygotowały Mamusie: Filipka R. Szymona U. oraz Julii K.

Pięknie dziękujemy BABCIOM I DZIADZIUSIOM,
że zaszczycili nas swoją obecnością :-)

Życzymy Im dużo, dużo zdrówka i sto lat życia!!

-Elżbieta Sobolewska-

Relacja 2015-01-20, 20:38 | autor: Elżbieta Sobolewska