ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE

Kultywowanie świątecznych tradycji to cel główny uroczystości pod nazwą ,,Świąteczne kolędowanie’’ jaka odbyła się 18 grudnia br. w naszym przedszkolu. Hol przedszkola zamienił się w szopkę betlejemską. Każda z grup na tę okazję przygotowała kolędę lub świąteczną piosenkę a dzieci z grupy Wiewiórek inscenizację Jasełek. Dzieci 4,-3,letnie z wielkim wdziękiem przybliżyły zebranym; co wydarzyło się pewnej nocy 2014 lat temu. Na uroczystość przybyła klasa I d z PSP nr 5 im. H. Sienkiewicza , rodzice. Nauczycielka Joanna Cyba prowadząca spotkanie, na zakończenie złożyła zebranym świąteczne życzenia. Potem przedszkolaki udały się na obiad z wigilijnymi potrawami, przy odświętnie udekorowanych stołach.

Szczególne podziękowania składam Rodzicom dzieci z grupy Wiewiórek za przygotowanie pięknych strojów, które uatrakcyjniły uroczystość.
Anna Gieszczyk
Relacja 2014-12-18, 23:44 | autor: Anna Gieszczyk