"Ulubiona surówka" - Konkurs Kulinarny dla Dzieci i Rodziców

Serdecznie zapraszamy dzieci z grup starszych i ich Rodziców do udziału w Konkursie Kulinarnym „Ulubiona surówka”

Cel konkursu:
- podniesienie wśród dzieci i rodziców świadomości dotyczącej zdrowego odżywiania
- zachęcanie do wprowadzania w domowych jadłospisach urozmaiconych potraw pełnych witamin
- zachęcanie dzieci do samodzielności oraz wspólnego spędzania czasu z Rodzicem

Regulamin:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 5-6 letnich uczęszczających do naszego przedszkola i ich Rodziców.

2. Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 1 w Myszkowie

3. Zadanie konkursowe polega na opracowaniu przez dzieci i ich Rodziców przepisu kulinarnego na ULUBIONĄ SURÓWKĘ.

4. Przepis powinien zawierać: nazwę surówki, składniki potrzebne do jej wykonania, sposób przygotowania oraz zdjęcia z etapów wykonania surówki - widoczne zaangażowanie dziecka :-)

5. Przepis oraz zdjęcia prosimy przesłać na adres elzbiet9@wp.pl podając imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy.

6. Na przepisy czekamy do końca października 2014r

7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na początku listopada 2014r

8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej naszego przedszkola www.przedszkolenr1.przedszkolowo.pl

9. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie przez organizatorów swoich danych osobowych oraz fotografii na potrzeby niniejszego konkursu.

10. Konkurs organizowany jest w ramach realizowanego Europejskiego Projektu eTwinning „Czas do szkoły!”- partnerzy: Bułgaria, Czechy, Grecja, Turcja, Litwa, Polska i Rumunia.
Koordynator projektu i konkursu - Elżbieta Sobolewska

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE :-)
ZAPRASZAMY DO ZABAWY! ;-)

Konkurs trwał do: 2014-10-31, 00:00