Pożegnanie Przedszkola - grupa "Misie"

Ale to już było i nie wróci więcej...

Uroczyste zakończenie Roku Przedszkolnego odbyło się w grupie MISIE 25 czerwca 2014r. o godz. 13.00.

Dla 6-latków było to już pożegnanie przedszkola. Uroczystość dzieci rozpoczęły "Walcem Kwiatów" Piotra Czajkowskiego zagranym na instrumenty muzyczne, następnie przyszedł czas na wiersze, piosenki, wakacyjną podróż autobusem.
Znalazł się również czas na wspólną zabawę, niestety po raz ostatni już rodzice wspólnie ze swoimi dziećmi wzięli udział w zabawie muzyczno-ruchowej "Ręce dwie".

Po części artystycznej, w której nie zabrakło wspomnień i podziękowań, dzieci odebrały z rąk pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy i maskotki.
Były uśmiechy, uściski, serdeczności, ale też i łzy rozstania z paniami, kolegami i koleżankami.

Miłym akcentem kończącym wspólne spotkanie był występ artystyczny Daniela Balwierza, który zagrał na perkusji.
W jego wykonaniu usłyszeliśmy min. przebój Enej "Radio Hello - Dobry Den" czy nieco starszy ale niezapomniany "Naj Story" - Papa Dance.

W imieniu własnym i całej społeczności przedszkolnej dziękuję wszystkim rodzicom dzieci uczęszczających do przedszkola za ogromną niespodziankę jaką nam na koniec sprawiliście. Dziękujemy za kwiaty, piosenkę, dobre słowo... Dziękujemy również za całoroczną pracę i zaangażowanie w pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, promocję przedszkola oraz współpracę w czasie organizacji imprez i uroczystości przedszkolnych.

Życzymy na następne lata wielu sukcesów dzieciom a rodzicom cierpliwości, wytrwałości w realizacji jeszcze dziecięcych ale niedługo młodzieńczych marzeń naszych absolwentów.

-Katarzyna Janikowska-
Relacja 2014-06-29, 19:39 | autor: Elżbieta Sobolewska