Pożegnanie Przedszkola - grupa "Jabłuszka"

"Cztery lata tu spędziłem, wiele się tu nauczyłem, przedszkole, ukochane miejsce moje, tutaj wszyscy o nas dbali, nas kochali, my do szkoły nie pójdziemy, wszyscy tutaj zostaniemy, zostaniemy tu"-

to tylko nieliczne słowa jakie dzisiaj wypowiedziały dzieci z grupy "Jabłuszka" na uroczystym pożegnaniu roku szkolnego i trzy lub cztero -letnim pożegnaniu przedszkola.

Rodzice większości dzieci z tej grupy po raz ostatni uczestniczyli w uroczystości przedszkolnej, bowiem 14 dzieci z 25 osobowej grupy opuszcza ostatecznie mury przedszkolne w związku z obowiązkiem szkolnym, który będą realizowali nasi wychowankowie już od września 2014 r.

Nie obyło się bez wspomnień i łez wzruszenia, które widać było na twarzach dzieci, wychowawcy oraz rodziców.

Podkreślano, że były to ambitne dzieci, które w przeciągu 3- letniego pobytu w przedszkolu osiągały wiele sukcesów (około 20) zarówno w konkursach ogólnopolskich jak i międzynarodowych.

Wychowawczyni złożyła podziękowania dla Rodziców i pani Dyrektor, za to, że zawsze wspierali przedsięwzięcia realizowane w grupie.

Oprócz bogatego programu artystycznego, obejrzanego przez licznie przybyłych Rodziców, dzieci złożyły podziękowania Pani Dyrektor i Wychowawczyni za wspaniałą atmosferę i opiekę w przedszkolu.

Po występach Pani Dyrektor złożyła życzenia dzieciom, aby w dalszym ciągu osiągały jak najwięcej sukcesów, wręczyła każdemu dziecku idącemu do szkoły pamiątkowe tablo ukończenia przedszkola, pluszową maskotkę oraz poczęstowała wszystkie dzieci z grupy słodkim upominkiem.

Przypomnijmy sobie raz jeszcze tę ostatnią uroczystość oglądając zdjęcia naszych kochanych, ambitnych i zdolnych "Jabłuszek"

Wychowawca: Magdalena Masłoń

Relacja 2014-06-24, 17:52 | autor: Elżbieta Sobolewska