Dzień Mamy w grupie "Krasnoludki"

„Tak trudno mi wyrazić
To co w sercu czuję
Więc powiem jedno słowo:
KOCHANA MAMO – DZIĘKUJĘ!

Takimi słowami swoim najukochańszym Mamusiom dziękowały dzieci z grupy „Krasnoludki”

Na uroczystym spotkaniu 27 maja 2014r przedszkolaki wyrażały miłość i wdzięczność swoim Mamusiom poprzez występy artystyczne, na które składały się piosenki, wiersze oraz pokazy taneczne z wykorzystaniem pomponów, wstążek, hula –hop czy skakanek.

Nie obyło się bez łez wzruszenia, dyskretnie wycieranych przez Mamusie, gdy siedzące na kolanach pociechy słowami piosenki zapewniały o swojej miłości i ofiarowały czerwone serduszka a później własnoręcznie wykonane laurki.

Po części artystycznej nadszedł czas na konkurencje dla Mam.

Mamusie odważnie przyłączyły się do zabawy… obierały jabłka, ubierały lalki, robiły korale z guzików, rozpoznawały warzywa i owoce poprzez dotyk a nawet skakały na skakance. Zadania wykonywały z wielki zaangażowaniem. SUPER!
Były oklaski oraz medale wręczane przez uśmiechnięte pociechy ;-)

Miło było popatrzeć na szczęśliwe i dumne ze swoich dzieci Mamusie oraz na zadowolone miny „Krasnoludków”, bo nie często zdarza się gościć wszystkie Mamusie w przedszkolu :-)

Relacja 2014-05-27, 23:01 | autor: Elżbieta Sobolewska