Zabawa karnawałowa

We wtorek 11 lutego 2014r. frekwencja w Przedszkolu nr 1 była niemalże 100%.
Był to bowiem długo oczekiwany dzień przez wszystkie maluchy.

W tym dniu odbyła się zabawa karnawałowa, która prowadzona była w sposób profesjonalny przez prawdziwego wodzireja.
Atmosferę uroczystości podkreślała kolorowo udekorowana sala.
U dziewczynek dominował strój: wróżek, księżniczek, motylków, natomiast tradycyjnie najpopularniejszym strojem dla chłopców był strój batmana, królewicza i spidermena.
W zabawie uczestniczyli także licznie przybyli rodzice, którzy w krótkich chwilach wolnych od zabawy mogli częstować się przygotowanymi przez siebie słodkościami oraz napojami.

Miła i radosna atmosfera towarzyszyła dzieciom przez cały dzień.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc oraz przygotowanie wspaniałych strojów dla dzieci :-)

- Magdalena Masłoń -

Jeżeli macie Państwo ciekawe zdjęcia z naszej zabawy proszę przesłać na adres elzbiet9@wp.pl

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć - grupy starsze.

Tam też można o nas przeczytać:
Relacja 2014-02-11, 18:49 | autor: Elżbieta Sobolewska