Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego

W ramach realizacji europejskiego projektu "Ruch to zdrowie", został ogłoszony Konkurs Fotograficzny dla Rodziców pt. „Aktywne formy spędzania wolnego czasu z Rodziną".

Na konkurs wpłynęło 9 zdjęć, przedstawiających aktywnie wypoczywające Rodziny naszych przedszkolaków.

1. Bartosz Wnuk - „Nikt nam tak ciekawie nie opowiada o przyrodzie jak nasz ukochany Dziadziuś”
  2. Blanka Pasek – „Na kuligu”
  3. Emilka Bielawska – „Pomimo kontuzji wygram ten mecz”
  4. Kuba Kaptacz – „Kuba skoczek”
  5. Kinga Iwańska - „W parku miniatur Ogrodzieniec”
  6. Hubert Jankowski - „Rodzinne wędkowanie”
  7. Filip i Adam Zimny -„Koniki zmęczone a my nie!”
  8. Karina Borówka – „Zabawy z piłką”
  9. Martyna Skorupa – „Zimowe szusowanie”

Dnia 12.06.2013r Komisja w składzie:

- Paweł Kania - fotograf
- Barbara Cupiał - dyrektor Przedszkola nr 1

Postanowiła przyznać autorom wszystkich zdjęć I MIEJSCA za promowanie aktywnego, rodzinnego trybu życia oraz współpracę z przedszkolem

Dodatkowo zdjęcie pt: „Koniki zmęczone a my nie" Rodzinki Państwa Zimnych zdobyło WYRÓŻNIENIE FOTOGRAFA

Uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Dziękujemy za zdjęcia, gratulujemy wszystkim uczestnikom i … już zapowiadamy kolejny konkurs fotograficzny, na który zapraszamy po wakacjach.

Drodzy Rodzice! Wypoczywajcie rodzinnie, podziwiajcie przyrodę, pstrykajcie fotki i … utrwalajcie niezapomniane chwile :-)

Serdeczne podziękowania dla Przedsiębiorstwa Handlowego "Halim" z Cżestochowy za upominki dla uczestników naszego konkursu :-)
Relacja 2013-06-15, 22:05 | autor: Elżbieta Sobolewska