Dzień Dziecka na sportowo

"Ruch to zdrowie" pod takim tytułem odbyły się zawody sportowe z Rodzicami w grupach młodszych.

Celem spotkania było zintegrowanie rodziców ze swoimi dziećmi, zaspokojenie potrzeby emocjonalnego związku z rodziną, wdrażanie do aktywnego wypoczynku przez ruch, podniesienie wiary we własne siły i oczywiście dobra zabawa :-)

Konkurencje sportowe były różnorodne: z gazetami, woreczkami, butelkami plastikowymi, skakanką, piłką czy maskotką.

Smerfy i Krasnoludki, małe i duże :-) dzielnie radziły sobie z nowymi wyzwaniami. Było dużo śmiechu i radości.

Po zakończeniu zawodów dzieci założyły na szyję Rodzicom medale, natomiast Rodzice przykleili swoim dzielnym pociechom ordery.
Nasze maluchy po takiej dawce ruchu zasłużyły także na słodkiego lizaczka.

Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane transparenty :-) Nie zabrakło też okrzyków sportowych...

Drodzy Rodzice dziękujemy Wam za wspólną i miłą zabawę :-)

Relacja 2013-06-04, 19:42 | autor: Elżbieta Sobolewska