Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Komunikaty

Krajowa Odznaka Jakości eTwinning :-)

Miło mi Państwa poinformować, że nasze Przedszkole otrzymało kolejną (13) Krajową Odznakę Jakości eTwinning - Quality Label za Europejski Projekt „Let’s Explore EUrope! Entdecke EUropa! Odkryjmy EUropę! Εξερευνήστε την Ευρώπη!”, który realizowany był w grupie "Krasnoludki" w roku szkolnym 2018/2019

Celem przyznawania Krajowej Odznaki Jakości jest wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinning reprezentują wysoki poziom.
Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły/przedszkola - publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.

Więcej o odznakach jakości na stronie: http://www.etwinning.pl/odznaki-jakosci/ i http://www.etwinning.pl/wojewodztwo-slaskie/

Uczestnicy projektu: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej, Szkoła Podstawowa im. ks. mjr F. Łuszczki w Lubeni (Polska), ART HIGHSCHOOL "IONEL PERLEA" (Rumunia), Szkoły Społeczne Towarzystwa Oświatowego "Edukacja" w Łodzi (Polska), 12 Γυμνάσιο Αχαρνών (Grecja), ZSG-Gimnazjum w Jazowsku (Polska), Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni (Polska), Przedszkole Nr 1 "BAJKA" w Myszkowie (Polska), Mateřská škola Na Přesypu (Czechy), Szkoła Podstawowa im.Józefa Kulli w Kobylej Górze (Polska), 19 MAYIS ORTAOKULU (Turcja), ZŠ s MŠ Vlkanová (Słowacja).

Strona projektu - https://twinspace.etwinning.net/70070/home

Serdecznie dziękuję dzieciom z grupy "Krasnoludki" oraz ich Rodzicom za współpracę :-)

Z wakacyjnymi pozdrowieniami :-)
koordynatorka eT Elżbieta Sobolewska
Komunikat 2019-08-11, 13:59 | autor: Elżbieta Sobolewska
Przedszkolowo.pl logo