Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Komunikaty

Krajowa Odznaka Jakości eTwinning :-)

Miło mi Państwa poinformować, że nasze Przedszkole otrzymało kolejną (12) Krajową Odznakę Jakości eTwinning - Quality Label za Europejski Projekt "Spring where are you?", który realizowany był w roku szkolnym 2018/2019 w grupie "Krasnoludki"

Celem przyznawania Krajowej Odznaki Jakości jest wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinning reprezentują wysoki poziom.
Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły/przedszkola - publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.

Więcej o odznakach jakości na stronie: http://www.etwinning.pl/odznaki-jakosci/ i http://www.etwinning.pl/wojewodztwo-slaskie/

Uczestnicy projektu – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy pn. "Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych" w Krakowie, Szkoła Podstawowa Nr 59 im. gen. J.H. Dąbrowskiego w Poznaniu, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. prof. Kazimierza Sosnowskiego w Obidzy, Szkoła Podstawowa nr 3 w Pcimiu im. Armii Krajowej w Pcimiu, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kaczynie, OU "Braka Miladinovci"s.Dobrusevo-Bitola Macedonia Północna, Przedszkole nr 1 "Bajka" w Myszkowie, School No.7 Botosani Romania, J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija Łotwa, SCOALA GIMNAZIALA ALIMPESTI Rumunia, Kurupelit ilkokulu Turcja.

Krajowe Odznaki za projekt otrzymało już 6 nauczycieli z Polski oraz z Łotwy i z Macedonii.

Strona projektu - https://twinspace.etwinning.net/80827/home

Serdecznie dziękuję dzieciom z grupy "Krasnoludki" oraz ich Rodzicom za współpracę :-)

Z wakacyjnymi pozdrowieniami :-)
koordynatorka eT Elżbieta Sobolewska
Komunikat 2019-07-28, 15:53 | autor: Elżbieta Sobolewska
Przedszkolowo.pl logo