Dzień Mamy i Taty u Motylków.

Dnia 24 maja grupa "Motylków" gościła swoich kochanych Rodziców. Z wielkim przejęciem najlepsze życzenia oraz swoją wdzięczność i miłość przedszkolaki przekazały Mamusiom i Tatusiom w wierszach i piosenkach. Brawurowo zatańczyły trzy układy taneczne. Na zakończenie zabrzmiało tradycyjne "Sto lat", a po nim całusy, przytulenia i wręczenie wykonanych przez dzieci upominków. Wielkie wzruszenie objęło nie tylko licznie przybyłych Rodziców, ale też dzieci.
Uroczystości w gronie rodzinnym wzmacniają więzi rodzinne, uczą szacunku, miłości, są też okazją do zaprezentowania zdobytych przez dzieci umiejętności oraz ich talentów.
Wszystkim Rodzicom dziękujemy za przybycie, a "Motylkom" gratulujemy wspaniałego występu.
Relacja 2019-05-28, 19:06 | autor: Marta Pink