„Jabłuszka dziękują Rodzicom za trud wychowania”

Po raz ostatni dzieci z najstarszej gr. „Jabłuszka” mogły w naszym przedszkolu wyrazić na uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty swoją wdzięczność za trud wychowania, nieprzespane noce, chwile z rodzicami, cierpliwość, troskę, podnoszenie z upadków, trwanie z dziećmi w czasie choroby itd.

W piosenkach i wierszach wyrażały swoją głęboką miłość do Rodziców, którą potrafiły wyśpiewać w kilku nawet językach. Na twarzach wielu rodziców pojawiły się łezki wzruszenia.

Uroczystość urozmaicały tańce i różnorodne konkurencje.
Podczas konkursów „Jabłuszka” wspólnie z Rodzicami wykazywały się znajomością swoich gustów, upodobań.

Dużo śmiechu wywołała zabawa „Zaczarowany worek”podczas której Rodzice musieli przebierać się w wylosowane rekwizyty.

Po tradycyjnym odśpiewaniu 100 lat „Jabłuszka” wręczyły Rodzicom laurki i kwiatki, które wykonały podczas wcześniejszych zajęć.

Dzisiejsza uroczystość na długo pozostanie w naszych sercach i wspomnieniach.

mgr Magdalena Masłoń, mgr Marzena Kowacka

Relacja 2019-05-23, 20:50 | autor: Elżbieta Sobolewska