"Przedszkolaki dla Mamy i Taty"

W piątek 24 maja 2013r w Przedszkolu nr 1 odbył się Festyn Rodzinny "PRZEDSZKOLAKI DLA MAMY I TATY"

O godzinie 13.00 dzieci z wszystkich grup wiekowych wzięły udział w występach przygotowanych specjalnie dla swoich Rodziców.

W programie pojawiały się piosenki, wiersze, tańce oraz życzenia i własnoręcznie wykonane prezenty.

Po występach artystycznych dzieci wraz z rodzicami wzięły udział we wspólnej zabawie.
Tego dnia dzięki organizatorom, którzy zaproponowali urozmaicony program i wiele atrakcji, każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.

Licznie przybyłym Rodzicom i ich pociechom najbardziej przypadł do gustu dmuchany zamek oraz basen z kuleczkami.

Dużym powodzeniem cieszyło się także malowanie twarzy.
Dzieci i ich Rodzice włączali się do zabawy tanecznej prowadzonej przez wodzireja.
Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyły się również kiełbaski z grilla oraz słodkości z przedszkolnej kawiarenki.

Niespodzianką przygotowaną specjalnie dla gości był występ w ogrodzie przedszkolnym zespołu muzycznego "Filip stolarz bend" który zaprezentował największe przeboje z Akademii Pana Kleksa oraz debiut naszego małego talentu Danielka Balwierza z grupy Misie w roli perkusisty.

- Katarzyna Janikowska-

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM ZA POMOC I ZAANGAŻOWANIE :-)

Drodzy Rodzice!

Jeżeli dysponujecie zdjęciami z Festynu i chcecie się nimi podzielić, wzbogacić naszą "festynową galerię" bardzo proszę o przesłanie ich na adres elzbiet9@wp.pl