"BABCIU, DZIADKU - KOCHAM WAS" Żabki

„Dziś dla babci słońce mamy
i całuski dla dziadziusia,
dziś życzenia wnuczek składa
i piosenki śpiewa wnusia..”

Czwartkowy dzień 24.01.2019 – na dworze śnieg i mróz a w grupie „Żabki” od samego rana panuje gorąca atmosfera. W dniu dzisiejszym maluszki oczekują zaproszonych gości aby wspólnie z nimi obchodzić Święto Babci i Dziadka.

Babcie i Dziadziusiowie jak zwykle licznie przybyli na uroczystość co sprawiło wszystkim ogromną radość. W odświętnych strojach, małe „Żabki” z wielkim przejęciem recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły i grały na instrumentach a babcie i dziadziusiowie nagradzali je gromkimi brawami.

Na twarzach zaproszonych gości malowała się radość i duma ze swoich wnucząt a na niejednej twarzy babć i dziadziusiów pojawiła się łezka wzruszenia.
Po części artystycznej wnuczęta zaśpiewały gościom sto lat i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki. Potem przyszedł czas na wspólną zabawę.

Czwartkowy dzień był w grupie „Żabki” dniem niezwykłym dla dzieci i zaproszonych gości ponieważ Babcie i Dziadkowie mieli okazję zobaczyć po raz pierwszy swoje wnuczęta występujące na przedszkolnej scenie.

Wszystkim Babciom i Dziadziusiom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i aby zawsze byli dumni ze swoich wnucząt jak w dniu dzisiejszym.

Mamusiom naszych Żabek bardzo serdecznie dziękujemy za zorganizowanie pysznego poczęstunku dla naszych gości.

Alina Okularczyk, Katarzyna Janikowska
Relacja 2019-01-25, 19:39 | autor: Katarzyna Janikowska