Dzień Babci i Dziadka w Jagódkach

23 stycznia Jagódki zaprosiły wspaniałych gości. W naszej grupie zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci przygotowały dla kochanych babć i dziadków specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.

Dziękujemy !!!

E. Paryż, A. Warot – Pietroń, E. Chmielińska