Dzień Babci i Dziadka w grupie "Biedronki"

Dnia 23 stycznia dzieci z grupy "Biedronki" wraz z nauczycielkami przygotowały uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Nauczycielki powitały miłych gości ciepłymi słowami i złożyły serdeczne życzenia.
W pięknie udekorowanej sali „ Biedronki” przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno - muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych.
Marta Pink i Agnieszka Wiórek
Relacja 2019-01-24, 20:36 | autor: Marta Pink