Rozstrzygnięcie Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Ruch to zdrowie"

Dnia 07 maja 2013r w Przedszkolu nr 1 w Myszkowie odbyło się rozstrzygnięcie Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Ruch to zdrowie” pod Honorowym Patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Miasta Myszkowa, zorganizowanego w ramach realizacji Projektu Europejskiego „Ruch to zdrowie”

Cel konkursu:
  • Propagowanie zdrowego trybu życia
  • Troska o zdrowie dzieci i ich sprawność fizyczną,
  • Rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci poprzez działania plastyczne w różnych technikach i formach oraz materiałach.

W konkursie wzięło udział 59 polskich placówek oraz trzy zagraniczne: Bułgaria i Portugalia - Partnerzy Projektu oraz Litwa.

Przedszkolaki biorące udział w konkursie wykazały się dużą wyobraźnią oraz talentem plastycznym. Wszystkie prace charakteryzowały się starannością wykonania a także pomysłowością w wykorzystaniu materiałów do ich stworzenia.

Jury w składzie:

Pan Włodzimierz Żak – Burmistrz Miasta Myszkowa
Pani Jadwiga Mielczarek - Konsultant Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie
Pani Joanna Słota- Kidawa - mama Zuzi
Pani Barbara Cupiał – Dyrektor Przedszkola nr 1 w Myszkowie

zwróciło szczególną uwagę na samodzielność wykonania pracy plastycznej i postanowiło przyznać następujące nagrody:

Kategoria 3 – 4 latki:

Viktoria Kostadinova 6 years old
Pleven - BUŁGARIA
Teacher Polia Gencheva

Pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania dla wszystkich Przedszkolaków, biorących udział w naszym konkursie a także dla Nauczycieli i Dyrektorów placówek.

Gratulujemy Wszystkim nagrodzonym dzieciom :-) Dyplomy oraz nagrody prześlemy pocztą.

Można o nas przeczytać:

Relacja 2013-05-08, 22:25 | autor: Elżbieta Sobolewska