"Sprzątanie Świata"

W piątek 21 września dzieci z Przedszkola Nr 1 „Bajka” włączyły się do akcji "Sprzątanie Świata".

Tego dnia w przedszkolu nauczycielki wszystkich grup przeprowadziły zajęcia, które zainspirowały dzieci do działań mających na celu dbanie o naszą planetę Ziemię.
Szczególną uwagę dzieci zwróciły na segregowanie odpadów. Maluszki poznały kolory pojemników do których należy wrzucać posortowane śmieci. Jednak główną atrakcją tego dnia było sprzątanie "Ziemi”, nad którym cały czas czuwały wychowawczynie, dbając o bezpieczeństwo swoich podopiecznych.
Wszystkie dzieci otrzymały rękawiczki i worki na śmieci, które po zapełnieniu wkładały do kosza. Mamy nadzieję, że w ten sposób zdobyte doświadczenia zaowocują w przyszłości dobrymi nawykami.
Relacja 2018-09-22, 14:25 | autor: Marta Pink