„WIERSZYKOWO” NAUCZYCIELE - DZIECIOM

W dniu 22.06.2018 odbyła się w naszym przedszkolu IV edycja Konkursu Recytatorskiego „Wierszykowo”.

Celem naszego spotkania było poznawanie poezji polskich poetów, zainteresowanie dzieci literaturą oraz integracja wszystkich przedszkolaków we wspólnej zabawie.

Tym razem „Wierszykowo” miało inną formę niż do tej pory, ponieważ to nie dzieci recytowały wiersze lecz nauczycielki - dzieciom. Wszystkie przedszkolaki uważnie słuchały wierszy recytowanych przez swoje panie i oczywiście nagradzały je gromkimi brawami.
Panie miały trudne zadanie do wykonania ponieważ dzieci to wymagająca publiczność.

Pomiędzy występami był czas na wspólną zabawę.
Na zakończenie przedstawiciele każdej z grup odebrali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa we wspólnym spotkaniu.

Alina Okularczyk, Katarzyna Janikowska , Marta Pink
Relacja 2018-06-24, 19:46 | autor: Katarzyna Janikowska