„ŻABKI” żegnają przedszkole.

„Dziś żegnamy się, choć tak smutno nam,
lecz przed nami nowy etap życia
szkoła woła nas”

Tymi słowami, w dniu 21.06.2018r starszaki z grupy „Żabki” żegnały się z przedszkolem.
Szybko minęły cztery lata, odkąd „Żabki” przekroczyły mury naszego przedszkola i oto nadszedł czas pożegnania. Już za dwa miesiące rozpoczną edukację w klasie pierwszej.
Uroczystość, na której byli obecni rodzice oraz pani dyrektor rozpoczął polonez w wykonaniu całej grupy. W słowach wierszy i piosenek dzieci starsze żegnały swoich młodszych kolegów, panie w przedszkolu oraz wszystkich pracowników. Żal z rozstania przeplatał się z radością z nadchodzących wakacji.
Młodsze „Żabki” w słowach pożegnania zaprosiły swoich kolegów i koleżanki do odwiedzin w naszym przedszkolu.
Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła rodzicom i dzieciom życzenia i wręczyła absolwentom maskotki oraz pamiątki ukończenia przedszkola.
Po części artystycznej przyszedł czas na wspomnienia. Wspólnie obejrzeliśmy prezentację pod tytułem „CZTERY LATA Z ŻYCIA ŻABEK”. Było trochę śmiechu, trochę łez. Mogliśmy zobaczyć, jak Żabki dorastały, nabywały nowe umiejętności w naszym przedszkolu.

…a teraz już żegnamy się…

Drodzy Rodzice!
Pragniemy, z całego serca podziękować Wam za czteroletnią współpracę, wsparcie, zaangażowanie w życie grupy i wszelkie działania służące rozwojowi Naszych Dzieci i całego przedszkola.
Życzymy Wam i Waszym pociechom udanych wakacji, aby każda „Żabka” wkroczyła w nowy etap życia radosna i wypoczęta a każdy rok szkolnej edukacji przyczynił się do ich dalszego rozwoju.

Wychowawcy:
Alina Okularczyk, Katarzyna Janikowska