OZOBOT i "KRASNOLUDKI"

Dzieci z grupy "Krasnoludki" miały w tym roku możliwość pobawić się ozobotem - małym robocikiem.

Chętne dzieci rysowały trasy spacerowe dla ozobota Felusia. A to wcale nie takie proste, na jakie wygląda. Trasa musi być odpowiedniej grubości i dokładnie pokolorowana.

Zabawa w wytyczanie trasy robota dostarczyła dzieciom wiele radości.

W ramach Europejskiego Projektu eTwinning "Preschooler -Small Citizen", odbył się cykl wycieczek, podczas których "Krasnoludki" poznawały swoje miasto i najważniejsze instytucje.

Podsumowaniem zdobytych wiadomości na temat Myszkowa był wspólnie wykonany plan miasta, na którym znalazły się trasy dla naszego ozobota.

Śledząc trasę, którą przemierzał Feluś, dzieci bez trudu nazywały myszkowskie obiekty i dzieliły się wrażeniami z wycieczek.

wych. Elżbieta Sobolewska

Relacja 2018-06-15, 18:55 | autor: Elżbieta Sobolewska