DZIEŃ MAMY I TATY - "KRASNOLUDKI"

„Dzień Mamy i Taty” to bardzo ważny dzień dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

„Krasnoludki” dla swoich Rodziców przygotowały część artystyczną, upominki i z niecierpliwością oraz wielkim przejęciem czekały na swoich Gości, którzy 24 maja 2018r. licznie przybyli do przedszkola.

Przygotowane występy artystyczne były nieocenionym prezentem dla wzruszonych Rodziców za Ich trud i serce włożone w wychowanie swoich pociech.

Wszyscy Goście z zaciekawieniem oglądali występy „Krasnoludków” i nie szczędzili braw :-)

Po części artystycznej i odśpiewaniu „STO LAT” nadszedł czas na wręczenie prezentów.

Były pocałunki i przytulenia oraz pamiątkowe zdjęcia z Rodzinką.

Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w życie grupy i życzymy dużo zdrowia i samych słonecznych dni :-)

E.Sobolewska, A.Warot-Pietroń, J.Topolska
Relacja 2018-05-24, 22:39 | autor: Elżbieta Sobolewska