JAGÓDKI „BABCIU I DZIADKU KOCHAMY WAS”

W dniu 24 .01.2018 r dzieci z grupy „Jagódki” zaprosiły swoje kochane Babcie i Dziadziusiów na uroczystość z okazji Ich święta.
Nauczycielka serdecznie przywitała zebranych gości i zaprosiły na występy wnucząt.
Oprócz wierszy, piosenek i inscenizacji pt. „ Ambaras w bajkowym lesie” Babcie i Dziadkowie obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków.
Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.
Po części artystycznej wnuczęta wręczyły swoim Babciom i Dziadkom upominki własnoręcznie przygotowane. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i wzruszenia.
Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadziusiom za liczne przybycie i wspólną zabawę.
Życzymy Wam dużo zdrówka i spełnienia marzeń.
Ewa Paryż
Anna Czyż