ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE

„CZY SŁYSZYCIE, CZY SŁYSZYCIE
NA ŚWIAT PRZYJDZIE NOWE ŻYCIE.
TO SYN BOGA JEDYNEGO
PANA NASZEGO
RADUJMY SIĘ WSZYSCY,
DOBRA TO NOWINA
MARYJA PANNA BĘDZIE MIAŁA SYNA!(słowa Adam Wacławski)

Takimi słowami rozpoczęła się 21.XII.2017r. w naszym przedszkolu uroczystość pt. „Świąteczne Kolędowanie”. Takie przedświąteczne spotkania wszystkich grup stały się tradycją przedszkolną kontynuowana już od wielu lat.

Podczas uroczystości panował prawdziwie świąteczny nastrój. Wszystkie przedszkolaki w odświętnych ubraniach zaśpiewały kolędy oraz piosenki o tematyce świątecznej.

Miały też okazję obejrzeć prezentację multimedialną o narodzeniu Jezusa, wzbogacając w ten sposób wiadomości o zbliżających się świętach.

Na koniec spotkania złożyliśmy sobie życzenia
pogodnych, radosnych, rodzinnych, pełnych niespodzianek Świąt, po czym zasiedliśmy w swoich grupach do uroczystego „Wigilijnego obiadu”.

PRZEDSZKOLAKI, DYREKTOR ORAZ PERSONEL PRZEDSZKOLA ŻYCZĄ RODZICOM „Wigilii opłatkiem pachnącej, kolędą brzmiącej, Wigilii z dobrym życzeniem i ze spełnionym marzeniem”

- Magdalena Masłoń-

Relacja 2017-12-21, 17:02 | autor: Elżbieta Sobolewska