DZIEŃ UŚMIECHU :-)

Dzisiaj, czyli 13.10.2017r. w naszym Przedszkolu, mimo pochmurnej pogody, zrobiło się bardzo pięknie, słonecznie i wesoło.
Od samego rana rządził uśmiech. Dlaczego? Bo obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Wszystkie dzieci oraz panie wychowawczynie ubrały się na żółto, by podkreślić wesoły wymiar dnia. Dzieci zamieniły się w wesołych piratów, księżniczki, wikingów, kotki i inne kolorowe postacie. Każda grupa miała sesję fotograficzną w foto - budce.
Następnie udaliśmy się wszyscy na salę gimnastyczną, by wspólnie się pobawić. Całe przedszkole bawiło się doskonale przy takich hitach jak: Mucha w mucholocie, Krasnoludek i Kaczuszki.
Przedszkolaki śmiały się, śpiewały i tańczyły. Miłym podsumowaniem dnia był słodki poczęstunek.

A. Pietroń, A. Wiórek
Relacja 2017-10-13, 17:04 | autor: Elżbieta Sobolewska