Pożegnanie starszaków z grupy Jagódek

W piątek 23.06.2016r. w grupie Jagódek odbyła się uroczystość POŻEGNANIA STARSZAKÓW.
Żegnaliśmy dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w szkole.

W uroczystości wzięli udział Rodzice przyszłych uczniów oraz Pani Dyrektor.
Absolwenci żegnali przedszkole słowami wierszy, piosenek i tańcami.

Dzieci pozostające w przedszkolu życzyły im sukcesów w szkole, by mile wspominali wspólnie spędzony czas i odwiedzali nas!

Do życzeń dołączyła się również Pani Dyrektor, która wręczyła pamiątkowe Misie i dyplomy oraz słodkości.

Jak zwykle było dużo serdeczności, podziękowań ale i wspomnień, radości i wzruszeń.

Serdecznie dziękujemy 6 -latkom za wspólnie spędzone lata, gratulujemy wielu sukcesów, oraz powodzenia w szkole. A na wakacje życzymy dużo słońca i humoru.

Podziękowania składamy wszystkim Rodzicom za wspaniałą wieloletnią współpracę, nieocenioną pomoc i zaangażowanie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pożegnania starszaków

Ewa Paryż, Anna Czyż

Relacja 2017-06-23, 17:04 | autor: Elżbieta Sobolewska