POŻEGNANIE STARSZAKÓW Z GRUPY ,,WIEWIÓRKI''

W dniu 22.06.2017 r w grupie Wiewiórek odbyła się
uroczystość zakończenia roku szkolnego,
której głównymi bohaterami były dzieci 7-letnie,
które od września rozpoczną edukację w szkole. Młodsi
koledzy z grupy pożegnali ich wierszem i piosenką . Absolwenci przedszkola recytując wiersze, śpiewając piosenki, tańcząc, przypomnieli sobie jak spędzali czas w przedszkolu, niektórzy przez cztery lata. Przedstawiając inscenizację opowiadania H. Łochockiej ,,Jak wróbelek Elemelek w szkole uczył się literek'' pokazali, że dobrze znają zwyczaje panujące w szkole i są do niej bardzo dobrze przygotowani. Po występach pani Dyrektor podziękowała Rodzicom za współpracę, wsparcie zrozumienie i życzliwość.
Słowa uznania skierowała również do nauczycielek. Następnie każdy absolwent ,,Bajki''został obdarowany przez Panią Dyrektor pamiątkową maskotkę i tablo, wszystkie dzieciaki słodkościami. Po wzajemnych podziękowaniach i życzeniach dzieci wraz z rodzicami odśpiewali piosenkę M. Grechuty pt,, Liczą się chwilę, których jeszcze nie znamy... która, mimo pożegnania wprowadziła zebranych w optymistyczny nastrój- nie należy bać się nowych wyzwań i zmian.
Jeszcze raz życzymy wszystkim ,,Wiewiórkom'' udanego letniego wypoczynku, oraz wszelkiej pomyślności, dziękujemy za wspólnie spędzone chwile.

Anna Gieszczyk, Agata Petroń-Warot

Relacja 2017-06-23, 16:39 | autor: Anna Gieszczyk