,,MOTYLKI'' ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

21 czerwca br. w grupie "Motylków" odbyła się uroczystość "Pożegnania przedszkola". Miłą niespodzianką na rozpoczęcie była wizyta p. Katarzyny Guzik - z Nadleśnictwa Złoty Potok. Przyjechała ona pogratulować i wręczyć nagrodę Weroniczce Kuzior,, która zajęła I miejsce w XIV Edycji konkursu plastycznego "Wiosna w lesie"zorganizowanym przez Nadleśnictwo.
Kończąc czteroletni pobyt w przedszkolu, "Motylki" dały prawdziwy koncert swoich umiejętności artystycznych. Ładnie recytowały wiersze, przedstawiły inscenizację utworu H. Łochockiej "Jak wróbelek Elemelek w szkole uczył się literek", śpiewały piosenki, zatańczyły poleczkę, walca, tango oraz układ taneczny z pomponami. Na zakończenie pięknie podziękowały wszystkim pracownikom za opiekę, troskę i trud włożony w wychowanie i nauczanie. Udowodniły, że są gotowe na rozpoczęcie nowego etapu- podjęcie obowiązków szkolnych. Były to niezapomniane chwile, pełne wzajemnych podziękowań i wzruszeń.
Serdecznie dziękujemy wychowankom za wspólnie spędzone lata, gratulujemy wielu sukcesów, życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz powodzenia w szkole. Wszystkim Rodzicom składamy gorące podziękowania za wspaniałą wieloletnią współpracę, nieocenioną pomoc i zaangażowanie.
Joanna Cyba
Relacja 2017-06-22, 20:34 | autor: Anna Gieszczyk