"Krasnoludki" zwiedzają Ogród Zoologiczny w Chorzowie

"Krasnoludki" długo czekały na ten dzień...

Dnia 09.06.2017r. wyruszyły do ZOO w Chorzowie. Podróż autokarem szybko minęła i maluchy mogły na własne oczy oglądać zwierzęta egzotyczne, które poznawały na zajęciach podczas realizacji Europejskiego Projektu eTwinning "ZOO".

"Krasnoludki" były bardzo dzielne, grzecznie maszerowały alejkami i obserwowały mijane zwierzęta, o których opowiadała Pani Daria.

Podczas zwiedzania Zoo była przerwa na krótki odpoczynek na ławkach w cieniu drzew, a na koniec podwieczorek w altankach.

Jakie zwierzęta dzieci oglądały dowiecie się Państwo z naszej galerii, ale z pewnością "Krasnoludki" dzieliły się wrażeniami w domu.

Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody i podsumowaniem projektu eTwinning "ZOO"

"Krasnoludki" spisały się na medal. Zmęczone ale szczęśliwe wróciły do przedszkola.

Relacja 2017-06-09, 22:39 | autor: Elżbieta Sobolewska