DZIEŃ DZIECKA 2017

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto w przedszkolu dlatego w tym roku trwało przez trzy dni.
30 maja świętowaliśmy,, Na wesoło '' zadbał o to wodzirej, który zaprosił poszczególne grupy na plac przedszkolny do wspólnych zabaw przy muzyce, plasów, konkursów. Główną atrakcją tego dnia był jednak dmuchany zamek, który niezmiennie dostarcza dzieciom wiele radości.
Środa 31. 05. była dniem bezpieczeństwa w tym dniu odwiedził nas Sznupek maskotka Śląskiej Policji, który wraz z Panią Basią Rzecznikiem Myszkowskiej Komendy Policji, przypomniał zasady bezpieczeństwa obowiązujące przedszkolaków szczególnie w okresie zbliżających się wakacji. Był też międzygrupowy konkurs bezpieczeństwa, i zdjęcie ze Sznupkiem. Trzeci dzień spędziliśmy ,,na sportowo'' dzieci z grup Żabki i Motylki pod okiem Taty Borysa rozwijały swoje umiejętności gry w piłkę nożną. Pozostałe grupy uczestniczyły w międzygrupowych zawodach sportowych w ogrodzie przedszkolnym pod hasłem „Czy wygramy czy przegramy, ale nigdy się nie damy”. Oczywiście w „Bajce” dzieci nigdy nie przegrywają dlatego każde dziecko otrzymało upominek – zabawki i słodycze.
Relacja 2017-06-06, 22:56 | autor: Anna Gieszczyk