ŚWIĘTO MAMY I TATY W GRUPIE WIEWIÓREK

„Mamo, Tato coś Wam dam...
Jedno serce, które mam.
A w tym sercu cały świat.
Mamo, Tato żyjcie sto lat!!”
W dniu 25.05 dzieci z grupy Wiewiórki odwiedzili wyjątkowo wyczekiwani goście – Mamy i Tatusiowie.
Wiewiórki z wielką niecierpliwością czekały od samego rana by zaprezentować się Rodzicom. W końcu nadszedł ten moment i niezwykle przejęte dzieciaki wyszły na scenę. Dzieci zaprezentowały wierszyki, piosenki, scenki , a nawet zatańczyły rock and rolla!
Przy piosence „Jesteś mamo skarbem mym” niejednej mamie popłynęły łzy wzruszenia, a scenka Madzi i Julki rozbawiła wszystkich na sali. Wszystkie Wiewiórki poradziły sobie znakomicie, mimo ogromnej tremy.
Ostatnim punktem programu było wręczenie drobnych upominków, własnoręcznie przygotowanych przez dzieci.
Dzisiejszy dzień był pełen wzruszeń, nie zabrakło łez, ale i uśmiechu.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie i pomoc w organizacji uroczystości.
Agata Warot-Pietroń
Relacja 2017-05-25, 18:14 | autor: Anna Gieszczyk