„ŻABKI” ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ MAMY I TATY

"Kochana Mamo, kochany Tato,
dzisiaj dziękować chcemy Wam za to,
że nas kochacie, że o nas dbacie
i wszystkie psoty nam wybaczacie"

W dniu 24.05.2017 roku dzieci z grupy „Żabki” zaprosiły do przedszkola wyjątkowych gości.
W tym dniu odwiedzili nas rodzice, aby wspólnie świętować Dzień Mamy i Taty.

„Żabki” z wielkim przejęciem przedstawiły przygotowany program artystyczny.
Zaprezentowały wiele wierszyków przeplatanych piosenkami i układami tanecznymi.
Pięciolatki zaprezentowały taniec z okularami, twist, taniec dworski. Na niejednej twarzy mamy i taty pojawiła się łezka wzruszenia.
Największe wrażenie na rodzicach wywarł taniec z sercami do wzruszającej piosenki „Mama” rosyjskiej grupy „Russian Children Songs”.

Ostatnim punktem programu było złożenie życzeń i wręczenie upominków.
W tym miejscu mamy wyjaśnienie naszej niespodzianki o której pisałyśmy wcześniej.
„Żabki” podarowały rodzicom serduszka i kwiaty własnoręcznie wykonane podczas wycieczki do Osikowej Doliny w Koziegłowach.

Na pamiątkę dzisiejszego spotkania wszyscy stanęliśmy do pamiątkowej fotografii.

Dzisiejszy dzień, jak każde spotkanie z rodzinami naszych przedszkolaków był pełen wzruszeń, radości i pozytywnych emocji.

Wraz z ŻYCZENIAMI dla Rodziców dziękujemy za liczne przybycie.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY NASZYM KOCHANYM BABCIOM ZA POMOC W ORGANIZACJI TEGO WYJĄTKOWEGO ŚWIĘTA.

Alina Okularczyk, Katarzyna Janikowska
Relacja 2017-05-24, 16:57 | autor: Elżbieta Sobolewska