DZIŚ DLA WAS ŚPIEWAMY, CZYLI DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE "JABŁUSZKA"

„Jabłuszka” 23.V.2017 r. rozpoczęły cykl spotkań w naszym przedszkolu z okazji "Dnia Mamy i Taty”. „Tata, to jest ktoś, co ma w sercu coś...”,
„Jestem prezencikiem dla mojej mamusi...”,
„Ja i moja mama para z nas dobrana...”,
„Tata to jest pracuś, bo ciągle pracuje, a ja tak jak mamy taty potrzebuje...”, to tylko niektóre fragmenty piosenek wyśpiewywane przez nasze 4- latki.

Podczas spotkania oprócz piosenek i wierszy, dzieci mogły zaprezentować również swoje zdolności taneczne. Układy ruchowe wykonywały do utworów „Polka Dziadzio”, „Cyganeczka Zosia”, „Dwa Misie”, „Taniec z obręczami”, „Ona tańczy dla mnie” oraz „Oczy zielone”.

Wykazały się podczas prezentacji tańców, dużym poczuciem rytmu, dobrą jak na ten wiek koordynacją wzrokowo- ruchową. Nie sprawiało im również trudności posługiwanie się przyborami podczas tańca.
Przygotowany program wprowadził w zachwyt zgromadzonych gości. Podczas występów Rodzice mogli częstować się pysznym ciastem upieczonym przez niektóre babcie specjalnie na tę okazję.
Na koniec uroczystości wszystkie dzieci wręczyły swoim kochanym Rodzicom upominki wykonane dla nich podczas wycieczki do Osikowej Doliny oraz własnoręcznie wykonane laurki na zajęciach w przedszkolu.

Były to bardzo miłe chwile spędzone wspólnie z Rodzicami w naszym przedszkolu.

Dzieci i wychowawczyni z grupy „Jabłuszka” serdecznie dziękują babci: MATYLDY WÓJCIK, KAROLKA KRETA, HUBERCIKA LEKSTONA za upieczenie pysznych ciast na uroczystość z okazji „Dnia Mamy i Taty”

wychowawczyni: mgr Magdalena Masłoń
Relacja 2017-05-23, 17:46 | autor: Elżbieta Sobolewska