JAGÓDKI NA WYCIECZCE

Dnia 25.04.2017 r. dzieci z grupy „Jagódki” wraz z wychowawczyniami zapoczątkowały miłą serię wycieczek.
Dzieci odwiedziły pobliskie Koziegłowy gdzie spędziły wspaniale, a jednocześnie pożytecznie czas, wykonując prace z drzewa osikowego.
Na początku wycieczki dzieci zapoznały się z przedmiotami stworzonymi z wiórków osikowych : bombki, aniołki, sowy, zajączki itp.
Na warsztatach dzieci samodzielnie wykonały niespodziankę, która będzie prezentem dla Rodziców z okazji ich święta.
Dzieci z wycieczki wróciły bardzo zadowolone i pełne wrażeń. Na pewno nie zapomną tej eskapady :)

Ewa Paryż Anna Czyż

Relacja 2017-04-26, 19:49 | autor: Elżbieta Sobolewska