KOCHAM BABCIĘ I DZIADKA

W dniu 13.01.2017 r dzieci z grupy „Jagódki” zaprosiły swoje kochane Babcie i Dziadziusiów na uroczystość z okazji Ich święta.
Nauczycielka serdecznie przywitała zebranych gości i zaprosiły na występy wnucząt.
Oprócz wierszy, piosenek, inscenizacji Babcie i Dziadkowie obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków.
Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.
Po części artystycznej wnuczęta wręczyły swoim Babciom i Dziadkom upominki własnoręcznie przygotowane. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy przy muzyce.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i wzruszenia.
Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadziusiom za liczne przybycie i wspólną zabawę.
Życzymy Wam dużo zdrówka i spełnienia marzeń. Dziękujemy również Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Anna Czyż Ewa Paryż
Relacja 2017-01-15, 17:34 | autor: Anna Gieszczyk