ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W GRUPIE ,,MOTYLKÓW''

13 stycznia o godz. 10.00. grupa "Motylków" gościła ukochane Babcie i Dziadziusiów.
Swoją miłość i szacunek oraz podziękowania za opiekę, troskę, bajki i mądre rady dzieci wyraziły w bogatym programie artystycznym. Przedstawiły bajkę pt. "Witaminki dla księżniczki Marcelinki", pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zatańczyły walca, cza-czę i tango. Po występach przedszkolaki obdarowały swoje Babcie i Dziadziusiów całuskami, wręczyły własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły do wspólnej zabawy przy muzyce.
Serdecznie dziękujemy Gościom za przemiłe spotkanie i życzymy dużo zdrowia, pomyślności oraz dumy i radości z wnucząt. Wyrazy wdzięczności dla Rodziców za piękne stroje dla dzieci, a mamusiom: Paulinki, Nikolki, Karinki, Kubusia K.. i Adasia za pyszne ciasta.

Joanna Cyba

Relacja 2017-01-15, 17:05 | autor: Anna Gieszczyk